Menü

50 Yılı Aşkın Tecrübe

Meral Trafo, 50 yılı aşkın birikimi ile sektöründeki ilk yıllardan itibaren çalışmalarını en yüksek kalite, ekonomi, iş güvenliği ve koşulsuz müşteri memnuniyeti kriterlerini göz önüne alıp sürekli artan kaliteli hizmet anlayışı ve zaman içinde daha da geliştirerek yüzlerce müşterisine en üst seviyede hizmet vermiştir, günümüzde de aynı anlayış ve vizyon ile hizmet etmektedir.

Arıza Tespiti ve Giderilmesi

Meral Trafo olarak Transformatörlerde ve O.G. / Y.G. cihazlarında oluşabilecek arızaların yerinde mobil test cihazlarıyla veya atölyelerimizde tespiti, arızaların giderilmesi, kablo testleri, sargı testleri, yağ testleri, parafudur testleri, trafo arızalarının giderilmesi, devreye alınması ve montaj gibi hizmetlerin tamamı atölyelerimizde veya yerinde tecrübeli ekibimiz tarafından yapılabilmektedir.

Termal Görüntüleme Teknikleri

Enerji hatları, gerilim panoları ve trafolarda uygulanan en etkili yöntemi Termal görüntüleme tekniğidir. Meral Trafo, bulundurduğu son teknoloji donanımlarla kontak gevşeklikleri ve akım problemlerini tespit eder. Yangın riskleri ve çalışan ekipmanlarda oluşabilecek çok önemli elektriksel arızalar, önceden alınan önemlerle Meral Trafo tarafından detaylı çalışmalar ile tespit edilir.

Hakkımızda

Firmamız 1948 yıllarına dayanan mazisi ve yaptığı birbirinden çeşitli A.G/O.G. Transformatör uygulamaları ile Transformatör konusunda ülkemizdeki ilklerindendir.

Firmamız sektördeki en eski kuruluşlardan biri olup hala ilk günkü heyecanı ile Transformatör konusunda; arıza tespiti, arızaların giderilmesi, çeşitli güç ve gerilimlerde transformatörlerin sarımı,sahada transformatör ve koruma cihazlarının testleri,yaı analizleri,yerinde yağ filtreleme (Treatment) işlemlerinin yapılması ve ayrıca Termografi tekniği kullanılarak tesislerin arızalardan önce haberdar edilmesi ve arıza durumlarının minimuma indirilmesi gibi çözüm önerilerini, ve uygulamaları bir bütün halinde yada ayrı olarak sahada veya kendi atölyelerinde vermektedir.

Bunların yanı sıra ikinci el, her güçte ve gerilimde, Trafo satışı, bunların montajı, ve değişik alternatiflerdeki müşavirlik hizmetlerini de vermektedir. Çeşitli sektörlerden yaklaşık 800 aşkın müıteri potansiyelimizin tamamına yakın kısmının aktif olmasının en temel nedeni firmamızın ve personelimizin kayıtsız bir müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olmasıdır. Bize gelen talep ve istekler kesintisiz olarak en hızlı, köklü ve ekonomik şekilde çözüme kavuşacaktır.

Saygılarımızla